Nazywam się Julia Mafalda. Po wielu latach podróżowania, obserwacji i uważności, czuję, że odkryłam sens życia: miłość!

Poza miłością do innych - robię to, co kocham, otaczam się tym, co kocham i jest tam, gdzie kocham być.


Nazywają mnie zapachową wróżką, bo od kilku dobrych lat z ogromną pasją chłonę i dzielę się światem aromatów, przede wszystkim zawartych we flakonikach najczystszych olejków eterycznych. Ale zapachy nie kończą się na olejkach, dlatego kolekcjonuję wrażenia zmysłowe zewsząd, tworząc autorski Zmysłowy Dziennik Uważności, który niebawem będzie pomocą dla wszystkich, którzy chcieliby czytać siebie i otoczenie zmysłami…


W ciągu ostatniego roku założyłam holistyczną akademię naturalnego życia, w której właśnie jesteś: Essensual Academy, a także międzynarodowy projekt Ethy (eko mapa świata i eko edukacja), za który otrzymałam nagrodę od Young Living 5x5 Achieve: Zero Waste. Jestem członkinią Studium Edukacji Ekologicznej i Profilaktyki Zdrowia.

Jako magister filologii włoskiej, dziennikarka, fotografka i filmowczyni wiele lat spędziłam w szalonym wirze pracy w samym centrum chaosu duchowego i mentalnego: Los Angeles. To cenne doświadczenie świata pełnego pośpiechu, rywalizacji i dążenia do doskonałości według czyjegoś zamysłu zaprowadziło mnie do przytulnego domu z ogrodem z dala od zgiełku miasta.


Tu uprawiam rośliny jadalne i lecznicze, tworzę eliksiry roślinne, piszę, śpiewam, gram na instrumentach, tańczę i po prostu tulę się z życiem. A w czasie wolnym strzelam z łuku, co jest idealnym ćwiczeniem na uważność cielesną i harmonizację z otoczeniem.Służenie światu w zgodzie ze sobą to dla mnie poczucie spełnienia.

Zapraszam do podglądania projektów, które prowadzę:

ESSENSUAL ACADEMY

ETHY